En Güzel Tulum Modelleri

Tarih Ağu 26 2013 - 11:59am Yazar Zehra Merkil

tek askılı tulum En Güzel Tulum Modelleri

Yaz aylarının sıcağında en çok tercih edilen ve modanın vazgeçilmezi olan tulum modelleri ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Hem rahatlığı hem de modern tasarımı sayesinde tercih edilen tulumlar sadece yaz ayları için değil, sonbahar koleksiyonlarıyla da göz doldurabilirsiniz. Bu sene daha çok straplez kesimler tercih edilirken, tek askılı tulumlar da en çok kullanılan modeller arasında yer alıyor.

Belden lastikli ve kemerli tulumların yanı sıra, kapri tulumlar da günlük giyimler arasında tercih edilebilir. Bol paça olarak tasarlanan tulum modelleri, aynı zamanda büzgülü paça modelleri de oldukça şık ve gösterişli. Hemen her renkte bulabileceğiniz tulumların üzerine, akşam serinliğinde ince hırka veya bolero modelleri ile kombine edebilirsiniz. Birkaç sene öncesinde şalvar pantolonların moda olduğu modelleri tulumlarda da görebilirken, bu sene daha çok üçgen pantolon tasarımları ile görmekteyiz.

yeni trend kapri tulum versiyonu En Güzel Tulum ModelleriBol çiçekli ve karışık renklerin popüler olduğu tulum modellerinin kumaşları, özellikle şifon ve ipek kumaş yapısıyla şık tasarımlar arasında yer alıyor. Farklı bir giyim kombinasyonu oluşturmaktan yanaysanız, bel kısmına dikilen kemer yerine, pamuk kumaşlardan dikilen şallarınızdan birini bağlayarak da değişik bir hava yaratabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Zehra Merkil

Zehra Merkil'in amacı; kadın ve moda alanında sahip olduğu tecrübeyi siz değerli kullanıcılara aktarmak ve Ruj Renkleri'ni bir marka haline getirmektir.

Yanıt Bırak