Golden Rose Ruj Renkleri

Tarih Haz 26 2013 - 4:29pm Yazar Çiğdem Kesik

Golden Rose Ruj Renkleri

Golden Rose Ruj Renkleri Golden Rose Ruj Renkleri

Golden Rose Ruj Renkleri

Bugün sizlere Golden Rose ruj markasının popüler hale gelmiş 3 farklı rengi olan Golden Rose 90, Golden Rose 126 ve Golden Rose 128 ruj modellerini tanıtacağız. Her tene uygun olabilen bu rujlar, birbirinden muhteşem 3 farklı mercan tonlu ruj olmaktadırlar.

Golden Rose ruj 90; sedefli bir şeftali rengine sahip olmaktadır. Daha çok bronz tenlere yakışan bu ruj, her tene de uyum sağlayabilmektedir. Rengini hemen vermesi ile bilinen bu ruj, kolay bir sürüme de sahip olmaktadır. Ayrıca içeriğinde barındırdığı E vitamini formülü ile de nemlendirici özelliği bulunmaktadır.

Golden Rose ruj 126; uçuk pembe alt tonunda olan mercan bir renge sahip olmaktadır. Ayrıca mat bir yapıda bulunmaktadır. Bu ruj modeli ise esmer tenlerde gerçekten muhteşem bir duruş sergilemektedir. Bu ruj rengini uygulayacağınız zaman dudaklarınızın pürüzsüz olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir, çünkü bütün detayları gösteren bir ruj rengi olmaktadır.

Golden Rose ruj 128; neon görünümlü bir mercan rengine sahip olmaktadır. Bu ruj rengi hiçbir şekilde kusurlu belli etmemekte ve kolay kullanımı ile dikkat çekmektedir. Bu ruj rengi daha çok bronz ve esmer tenli bayanlarda hoş bir görünüm sergilemektedir.

 

Gelen Aramalar:

  • golden rose somon-mercan renkte rujlar
  • golden rose nute renkler
  • bordo ve siyah ruj türkiye markasi ile satinal
  • golden rose nute renkler video
  • golden rose siyah ruj
  • neon mercan ruj
Yazar Hakkında

Birçok sitede editörlük tecrübesi yaşadıktan sonra Ruj Renkleri dahilinde yazılarımı sunmaya başladım. Kadın moda ve yaşam konularında tecrübeli ve gündemi takip eden yazılarımı sizlere sunuyor olacağım.

Yanıt Bırak