Kurt Adam Diyeti Nasıl Yapılır?

Tarih Şub 9 2014 - 9:09am Yazar Çiğdem Kesik

Daha önceki yazımızda kurt adam diyeti hakkında bazı bilgiler vermiştik ve ünlü isimlerin de bu diyeti uyguladığından bahsetmiştik. Şimdi ise diğer bir adı dolunay diyeti olan kurt adam diyetinin nasıl yapılması gerektiği hakkında bilgiler sunacağız.

Kurt Adam Diyeti 2 Kurt Adam Diyeti Nasıl Yapılır?

Madonna ve Demi Moore Kurt Adam Diyeti Yaparak Kilo Verdi

Öncelikle kurt adam diyetinde günde 3 kilo vermenin mümkün olduğunu hatırlatmak isteriz. Ancak bu kiloyu verirken kendinizi aç da hissetmeyeceksiniz. Dikkat etmeniz gereken tek nokta tüketilen şeylerin kesinlikle yağ içermemesidir. Bu nedenle 24 saat boyunca su ve meyve sularını tüketmeniz gerekiyor. Meyve sularını taze sıkarak tüketmeniz bu diyeti uygulamanız için en doğru koşul olmakta. Su ve meyve sularını gün boyu tüketerek, vücudunuzdaki toksinleri dışarı atma fırsatına sahip olacaksınız ve bu sayede aynı gün içerisinde 3 kilo birden vererek formunuzu yakalamış olacaksınız. Madonna ve Demi Moore gibi dünyaca ünlü yıldızlar da bu diyet sayesinde formlarını koruyor. Ayrıca bu diyet kişilerin uzun süreler boyunca aç kalmalarına ve sağlık problemleri yaşamalarına neden olacak bir diyet olmamaktadır.

Kurt Adam Diyeti Kurt Adam Diyeti Nasıl Yapılır?

Siz de kurt adam diyeti ile istediğiniz forma çok kısa bir süre içerisinde kavuşabilirsiniz.

Kurt Adam Diyeti 3 Kurt Adam Diyeti Nasıl Yapılır?

 

Yazar Hakkında

Birçok sitede editörlük tecrübesi yaşadıktan sonra Ruj Renkleri dahilinde yazılarımı sunmaya başladım. Kadın moda ve yaşam konularında tecrübeli ve gündemi takip eden yazılarımı sizlere sunuyor olacağım.

Yanıt Bırak